Skip links

Abdullah SARICA kimdir?

1994 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluğunda başlayan teknoloji merakı gün geçtikçe artarak mesleğine yönelmesini sağlamıştır. İşin teknik kısmını öğrendiği Dr. Oktay Duran And. Matbaa Meslek lisesinden mezun olduktan sonra % 100 Bursla kazandığı İstanbul Gelişim Üniversitesini de başarı ile bitirmiştir.

Lise hayatından itibaren reklam sektöründe hem alaylı olmanın getirdiği gerçek iş hayatı bilgisi hemde eğitimli olmasının sağladığı teknik donanım iş hayatında her zaman önünü açmıştır. Müşteri ilişkileri memnuniyet ve dostluk üzerine kuruludur.

Abdullah Sarıca, “Yeni bir müşteri kazanmanın en iyi yolu, mevcut müşterileriniz için müstakbel müşterilerinizi etkileyecek reklamlar yapmaktır” sözünü benimseyerek her zaman daha iyi reklam stratejileri ile çalışmaktadır. Tecrübesini Türkiye’nin En Beğenilen Firmalarında edinen Abdullah, Mobilya sektörünün ve Otomotiv sektörünün dev firmalarında dijital pazarlama departmanlarında görev alarak ilerletmiş, şu anda dünyaca tanınan bir firmada dijital pazarlama müdürü olarak görev yapmaktadır.

Abdullah Sarıca Dijital Pazarlama ve E-Ticaret alanında güçlü markalarla işbirliği yaparak marka ve firmaların sektörde rekabet edebilmesine, yeni müşterilere ulaşmasına ve satışların artmasına destek olan projeler yürütmektedir.

Uzmanlıkları

* Kreatif Projeler

* Web Projeleri

* Seo (Arama Motoru) Optimizasyonu

* Dijital Reklam Projeleri

* Reklam Filmleri

* Kurumsal Kimlik Çalışmaları

* Profesyonel Tasarım

ABDULLAH SARICA